OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ KATILDI

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç başkanlığında Mesleki ve Teknik Eğitim bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ KATILDI
15.01.2022 - 18:04
Haber Merkezi

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Eğitim hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı Turan Şahin, İl genelinde mesleki eğitim faaliyetinde bulunan okul ve kurum müdürleri katılım sağladı.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği Protokolüne göre, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ile Mesleki Eğitim Merkezleriyle eşleştirilen Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürolarında yapılacak çalışmalar, okullarda uygulanan Mesleki Eğitim Merkezi Programı (MEMP) ve diğer eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız