TAKSİ AÇILIŞ ÜCRETİ NE KADAR OLDU?

Düzce’de taksi ücretlerine zam geldi. Buna göre taksi açılış ücretleri de değişti. Peki, 17 Ocak 2022 itibariyle taksi açılış ücreti ne kadar oldu? Taksi ücretlerine ne kadar zam geldi?

TAKSİ AÇILIŞ ÜCRETİ NE KADAR OLDU?
15.01.2022 - 18:03
Haber Merkezi

Üst üste gelen zamlardan sonra taksiciler de taksimetre fiyatlarına zam yaptı. Düzce’de 15 lira olan kısa mesafe artık 20 lira oldu.  Taksimetre açılısı da 7,5 TL oldu.

Benzine gelen üst üste zamdan sonra taksicilerde taksimetre fiyatlarına zam yaptı.  17 Ocak Park Pazartesi gününden itibaren geçerli olarak olan yeni taksimetre fiyatları, taksi müşterisini kara kara düşündürmeye başladı.

Düzce’de kısa mesafe ücreti 15 TL’den 20 TL’ye çıkarılırken,  Taksimetre açılış ücreti 7,5 TL olarak belirlendi.  Yine kilometre başına 7,5 TL olarak belirlenen zamlı tarifenin gündüz fiyatı olduğu gece tarifesinin bu fiyatlardan daha yüksek olacağı belirtildi.

Düzce’de taksicilik yapan esnaf, taksimetrelerini hafta sonu güncellediler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız