ARAÇLARINI PARK ETMEK İÇİN YEŞİL ALANI KATLEDİYORLAR

Düzce’de yeşil alan ve ağaç katliamları durmak bilmiyor.  Metek TOKİ’de 2. Etap site yönetimi yeşil alanı katlederek ve ağaçları sökerek, site sakinlerinin araçları için otopark yapıyor. 

ARAÇLARINI PARK ETMEK İÇİN YEŞİL ALANI KATLEDİYORLAR
8.01.2022 - 12:29
Haber Merkezi

Düzce şehir mezarlığında yapılan çalışmalar kapsamında ağaçların kesilmesi Düzcelilerden tepki toplarken, bir katliam haberi de Metek Toki’den geldi.  Depremden sonra yeni yerleşim alanı olarak kurulan ve yeşiliyle her kesimin gıpta ile baktığı Metek Toki’de 2. Etap site yönetimi, araç otoparkı yapmak için mevcut yeşil alanı dozerlerle kazdırdı. Alanda bulunan ağaçları da söktüren site yönetimi,   yeşil alanı katlederek sitede yaşayanların araçlarını park edeceği otopark yapıyor. 


Çevre sakinleri ise yeşil alanın katledilmesine ve ağaçların sökülmesine tepki göstererek, site yönetiminin oto park yapması için başka çözüm bulmasını istiyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız