ARTI SES İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ AÇILDI

Artı Ses İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, düzenlenen törenle Atatürk Devlet Hastanesi acil servis karşısında hizmete girdi. İşitme Merkezinin açılışını Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü gerçekleştirdi.  

ARTI SES İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ AÇILDI
7.01.2022 - 16:18
Haber Merkezi

Düzce'de İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi olarak faaliyet t gösterecek olan Artı Ses törenle hizmete açıldı.  Açılışa Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, firma sahipleri ve davetliler katıldı. 


Medipol Üniversitesi Odyometri Bölümü mezunu olan Artı Ses İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi sahibi Odyometrist Gülseda Demirhan, 4 yıldır bu meslekte olduğunu ve memleketine olan özleminden dolayı Düzce'de  İşitme Merkezi açtığını ifade etti. 


Açılış öncesi bilgiler veren Demirhan, “ İşitme cihazları hastanın işitme kaybına göre değişkenlik gösterebiliyor. İşitme kaybının derecesi ve hastanın tercihi gibi nedenlerden dolayı kulak içi ve kulak arkası olarak 2'ye ayrılıyor. İşitme cihazı aksesuarı olan pil satışlarımızda mevcut.

Burada işitme kaybı olan bireyleri cihaza yönlendirmeye ve cihazla birlikte tedavi etmeye çalışacağız. Sorun yaşayan insanların testlerini yaparak, bilgilendirme yapacağız. Teknik servisimiz ile destek sağlayacak ve pil ve diğer aksesuarların tedariğini geçekleştireceğiz.'' şeklinde konuştu. 


Gerçekleştirilen açılış töreni esnasında açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü,  “Herkes kendi mesleğini yaparsa bu ülke kalkınır, genç kardeşimiz kendi mesleğini icra ediyor buna çok mutlu olduk. Öncelikle Gülseda kardeşimize sonrasında kendi eğitim alanında mesleğini yapmak isteyen genç arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 


Dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılış töreninin ardından, davetlilere ikramlarda bulunuldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız