GÖLYAKALI ÖĞRENCİLER ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Gölyakalı bir grup öğrenciyi günü birlik Ankara'ya gönderdi.

GÖLYAKALI ÖĞRENCİLER ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ
4.01.2022 - 09:51
Haber Merkezi

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, yeni nesil belediyecilik anlayışını geliştirerek sürdürmeye devam ediyor. Daha önce gerçekleştirmiş olduğu bir çok yenilikçi proje ile diğer belediyelere örnek olan Gölyaka Belediyesi bir yenisine daha imza attı. Başkan Demircan tarafından başlatılan proje ile bir grup genci günübirlik olarak Ankara'ya gönderen Gölyaka Belediyesi, gençlerin Anıtkabir'i ve Ankara'da bulunan önemli müzeleri ziyaret etmesini sağladı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Başkan Demircan,  bu ve bunun gibi gezilerin devam edeceğini aktardı. Demircan, ''Bu tür geziler gençlerimiz için oldukça önemli. Bizler burada gençlerimiz için varız. Onlar ne isterse yapmaya hazırız. Milli ve Manevi değerlerimizi öğrenmek tanıtmak için de bu ve bunun gibi geziler düzenlemeye devam edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız