200 ÇOCUK ARTIK ÜŞÜMEYECEK

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği, 200’den fazla çocuğu giyindirdi.  Liseli ihtiyaç sahibi genç öğrencilere de kışlık ihtiyaçlarını karşılamaları için hediye çeki verdiler.

200 ÇOCUK ARTIK ÜŞÜMEYECEK
3.01.2022 - 11:54
Haber Merkezi

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği, yardımseverlerinde desteği ile ihtiyaç sahibi çocukları giyindirdiler.

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Şükrü Emre Esen yaptığı açıklamada, “Kısa süre önce “Çocuklar Üşümesin” sloganıyla başlattığımız yardım kampanyamızda 200’den fazla çocuğumuza destek olmayı başardık.

Hayırseverlerimizin desteğiyle temin ettiğimiz kışlık ürünleri çocuklarımıza tek tek teslim ettik. Lise çağındaki gençlerimiz için de hediye çekleri hazırlayarak kışlık ihtiyaçlarının karşılamasında destek olduk. Geldiğimiz noktada çocuklarımızın gülen yüzlerini görmek bizim için en büyük motivasyon kaynağı oldu. Gülen yüzlere vesile olan tüm hayırsever dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız