OKUL YÖNETİCİLERİ VE ÖĞRETMENLERE EĞİTİM VERİLDİ

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim görevlileri Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan okul yöneticileri ve öğretmenlere yönelik eğitim programı gerçekleştirdi.

OKUL YÖNETİCİLERİ VE ÖĞRETMENLERE EĞİTİM VERİLDİ
1.01.2022 - 19:12
İHA

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Düzce Üniversitesi arasında geçtiğimiz haftalarda işbirliği protokolü imzalanmış, eğitim fakültesi öğretim görevlileri tarafından okul yöneticileri ve öğretmenlere yönelik eğitim faaliyetleri yapılmasına karar verilmişti. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Müdürlüğü Konferans salonunda okul yöneticileri ve öğretmenler eğitime girdi. Eğitim Fakültesi öğretim görevlilerinin eğitim verdiği etkinlikte okul yöneticileri ile meslektaş paylaşımı programı düzenlendi. Programda genel sistem teorisi ile ilgili bilgilendirmelerde bulunulurken, okul yönetici ve öğretmenler de takıldıkları yerlerde karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız