YURTTA RESİM KURSU AÇILDI

Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan Konuralp Kız Yurdunda resim kursu açıldı. Kursa katılan öğrenciler kara kalemler ile baktıklarını çizerek dikkat çekiyor.

YURTTA RESİM KURSU AÇILDI
31.12.2021 - 14:08
İHA

Düzce Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilere barınma imkanı sunan Konuralp Kız öğrenci yurdu öğrencilere yönelik çeşitli aktivite ve kurslara devam ediyor. Bu kapsamda öğrencilerden gelen yoğun talebe karşılık yurt idaresi, yurt içerisinde resim kursu başlattı. Kursa katılım sağlayan öğrencilere ilk etapta resim ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. Öğrencilere daha sonra detaylı kara kalem ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. Bilgileri alan kursiyer öğrenciler belirledikleri kara kalem çalışmalarını telefonlarından teknik olarak bakarak resmetmeye ve çizmeye başladı. Yeteneklerini sergileyen öğrencilerin yaptığı eserler bahar aylarında sergilenmesi planlanıyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız