KESKİN ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKANI OLDU

Düzce Üniversitesinde gerçekleştirilen Öğrenci Konseyi Başkanlığı seçimini Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrenci Başkanı Muhammet Fatih Keskin kazandı.

KESKİN ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKANI OLDU
31.12.2021 - 12:02
Haber Merkezi

Öğrenci konseyi başkanlığı seçimleri için uzun süredir çalışan Düzce Üniversitesi öğrencileri yeni başkanlarını seçti. Düzce Üniversitesinde gerçekleştirilen Öğrenci Konseyi Başkanlığı seçimini Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrenci Başkanı Muhammet Fatih Keskin kazandı.
“Yeni bir dünyanın öncüleriyiz” sloganıyla bir süredir seçim çalışmalarını yürüten Keskin ve ekibi, oyların çoğunluğunu alarak Düzce Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı oldu.


Keskin kazandıkları seçimden sonra öğrenci arkadaşlarına teşekkür ederek, “ Değer Üreten Üniversitemizin, Değerli Öğrencileri Bugün itibariyle siz değerli arkadaşlarımızın desteğiyle Düzce Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığını kazanmış bulunmaktayım. Birlikte yol yürüdüğümüz Öğrenci Konseyi Bölüm Başkanlarımız ve canla başla çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Aynı zamanda bize oy vermiş, vermemiş olsun tüm öğrenci arkadaşlarımıza demokratik haklarını kullandıkları için teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımızı ayrım yapmadan temsil etmeye çalışacağımdan hiçbir arkadaşımın şüphesi olmasın. Amacımız Ulusal ve uluslararası projeler, sportif, kültürel, sanatsal, akademik, kariyer planlama gibi alanlarda yoğunlaşarak güzel projelere hep birlikte imza atmaktır. Öğrenci arkadaşlarımıza fayda sağlamak ve samimiyet ortamı oluşturmak arzusuyla yola çıktığımız bu süreçte ekibimizle güzel işler yapacağız. Ayrıca bizlere bu güzel ortamı sağlayan ve Üniversitemiz için gece gündüz çalışan Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ayfer Gedikli ve  hocalarımıza ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız