KARARLAR YILBAŞI AKŞAMI UYGULAMAYA GEÇİRİLECEK

2022 yılına sayılı günler kala Düzce’de muhtemel oluşabilecek sorunlar öncesinde yılbaşı tedbirleri toplantısı düzenlendi. Toplantıda alınan kararlar yılbaşı akşamı uygulamaya geçirilecek.

KARARLAR YILBAŞI AKŞAMI UYGULAMAYA GEÇİRİLECEK
30.12.2021 - 17:25
İHA

2022 yılına girmeye sayılı günler kala Düzce’de birçok noktada yılbaşı eğlencesi planlanıyor. Bu planlanan etkinliklerde herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılmaması adına Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında ‘yılbaşı tedbirleri’ konulu toplantı düzenlendi. Toplantıya, vali yardımcıları Süleyman Hurrem Aksoy ve Gürbüz Saltaş, Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ile ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katılım sağladı. Yılbaşı günü ve gecesi Düzce’de huzur ve güven ortamı içinde geçirilmesi için gerekli tedbir kararlarının görüşüldüğü toplantıda alınan kararlar, 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde uygulanacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız