GÜMÜŞOVA'DA SOKAK KÖPEKLERİ KAYBOLDU

Gümüşova’da birden ortadan kaybolan sokak köpekleri nedeniyle harekete geçen hayvanseverler, mesleği veterinerlik olan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’a ateş püskürüyor. 

GÜMÜŞOVA'DA SOKAK KÖPEKLERİ KAYBOLDU
28.12.2021 - 19:48
Haber Merkezi

Gümüşova ilçesinde onlarca sokak köpeği bir anda ortadan kayboldu. Hergün onlarca köpeği sokaklarda görmeye alışkın olan Gümüşova halkı köpeklerin barınağa mı götürüldüğünü yoksa başka bir şey mi yapıldığını konuşmaya başlayınca, hayvanseverler harekete geçti. Düzce’nin tanınan hayvanseveri HAYTAP Düzce Temsilcisi Neşe Perihan Kulak, sosyal medyası üzerinden  ilçede araştırma yaptıklarını ve sokaklarda olması gereken köpeklerin ne sokaklarda ne de barınakta olmadığını söyleyerek isyan etti. 
Sosyal medyası üzerinden Mesleği Veterinerlik olan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’a seslenen  Neşe Perihan Kulak, “Düzce/Gümüşova Belediye Başkanı! 
Sizi insanlığa davet ediyorum.Veteriner hekim olacaksınız bir de!
Bu kar da kış ta,o köpekleri,yavruları toplatıp nereye attırıyorsunuz?
Şehir de köpek bırakmadınız!
Özerk Cumhuriyet Başkanımısınız siz?
Kimsiniz de,ne hayvansever,ne yetkili kurum,ne yerel yöneticileri dinlemiyorsunuz?
Bir durun artık!” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız