DÜZCE SANATTA DA VAR OLDUĞUNU KANITLADI

Düzce’de filizlenen ve ilk önce Karadeniz bölgesinde ardından da tüm Türkiye’ye adını duyurmayı başaran Neden Yapım, Altın Taç Türkiye’nin En’leri Gecesinde ‘ En İyi Çıkış Yapan Yapım Şirketi’ ödülünü alarak Düzce’nin gurur kaynaklarından biri daha oldu.

DÜZCE SANATTA DA VAR OLDUĞUNU KANITLADI
24.12.2021 - 15:34
Haber Merkezi

Son yıllarda spordan turizme birçok alanda Düzce’nin adının duyulmasını sağlayan dallara sanat da eklendi.  Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Altın Taç Türkiye'nin En'leri’ gecesine Düzceli yapım şirketi Neden Yapım damga vurdu. Altın Taç Ödülleri İstanbul Balta Limanı Portaxe’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Banu Noyan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğu üstlendiği, Gülden Karaböcek, Deniz Seki, Tan Sağtürk, Gökçe Kırgız, Ebru Polat, Bahar Candan, Bircan Bali gibi sanat ve medya dünyasının tanınmış isimleri ödül törenine katıldı.

ÖDÜLÜ EŞİYLE BİRLİKTE ALDI

Medya, Müzik, Sanat ve İş Dünyasının En İyileri her yıl olduğu gibi bu yıl da sahiplerini bulurken bu özel gecede Karadeniz Bölgesinin en iyi çıkış yapan yapım şirketi ödülünü Neden Yapım şirketinin önemli isimleri Sefa Sürücü ve Eda Sürücü birlikte aldı.

Neden Yapım şirketi adına ödülü alan Yönetmen Sefa Sürücü yaptığı açıklamada “ En uzun gece bizim için başka bir anlam daha ifade ediyor. Neden Yapımın Kuruluşunun 3. Yıl dönümünde böyle bir ödüle layık görülmek bizim için gurur verici. Düzce’de ve Bölgede ‘Her Şeyin Bir Nedeni Vardır’ sloganıyla çıktığımız bu yolda özverili çalışmalarımız, profesyonel ve çözüm odaklı bakış açımız, kaliteli içeriklerimizle bölgenin parlayan yıldızı olmaya çalıştık. Vizyoner bakış açımızın Düzce’mizin yanı sıra Türkiye genelinde de fark edilmesi bize övünç kaynağı olmuştur. Birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımıza ve bu gecenin düzenlenmesinde katkısı olan herkese teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız