PERSONELİN ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Düzce Müftülüğü tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Personel istişare ve bilgilendirme’ toplantılarının sonuncusu konferans salonunda gerçekleştirildi.

PERSONELİN ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ
21.12.2021 - 17:26
İHA

2021 yılı Aralık ayı “Personel İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı” İl Müftülük Konferans salonunda yapıldı. Müftü Rüstem Can’ın başkanlığında, yapılan toplantıya müftü yardımcıları, şube müdürleri, din hizmetleri uzmanları ve merkez ve merkeze bağlı köy ve kasabalarda görev yapan din görevlileri katıldı. Toplantı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından personele duyurulması gereken gündem maddeleri ve Düzce’de ki din hizmetlerinin daha etkili halde sunulmasıyla ilgili konular müzakere edildi. Toplantı da genel bir değerlendirme konuşması yapan İl Müftüsü Rüstem Can personelin görüş ve önerilerini dinledi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız