ÖĞRENCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Erdemliler, Eğitim-öğretim için Düzce’yi tercih eden Misafir (yurtdışı) öğrencilerle kahvaltıda buluştu.

ÖĞRENCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
21.12.2021 - 13:51
İHA

Erdemliler Derneği merkezinde gerçekleşen kahvaltıya,  Düzce Üniversitesinde Eğitim-Öğretim gören çeşitli ülke öğrenci temsilcileri, Düzce Uluslararası Öğrenciler Derneği Başkanı Coşkun Zabunoğlu, Düzce İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz ve Erdemliler Derneği yönetim kurulu üyeleri katıldı.  Programla ilgili Erdemliler Derneği Yönetim Kurulu Başkan yaptığı konuşmada;  "  Ülkemizi ve ilimizi tercih eden Pakistan'dan, Afganistan'a, Komor adalarından, Nijerya'ya, Somali´den Kenya´ya  kadar  çok sayıda ülkeden gelen Düzce Üniversitesi öğrenci kardeşlerimizle hoş bir zaman dilimi geçirme, duygu, düşünce ve hayallerini dinleme fırsatı sağlayan ve buluşmamıza  vesile olan üyelerimize davetimize icabet eden Uluslararası Öğrenciler Derneği Başkanı Coşkun Zabunoğlu'na Teşekkür eder,  uluslararası öğrenci kardeşlerimize eğitim-öğretim hayatlarında başarılar dilerim. İnşallah ülkelerine döndüklerinde ülkemizi hayırla yâd eder ve bizleri de dualarına ortak ederler." dedi. 

Yapılan konuşmalar ve sohbetten sonra öğrencilere hediyeler takdim edildi. Hatıra fotoğrafı çekilmesiyle program sona erdi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız