“HAL HATIR PROJESİ” BAŞLATTI

İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz,  hastanelerde “Hal hatır projesi” başlattı. Oluşturulan ekipler gün içinde hastanede yatan yaşlı hastaları ziyaret ederek, Yılmaz’ın geçmiş olsun mektubunu iletiyor ve hal hatır soruyor.

“HAL HATIR PROJESİ” BAŞLATTI
21.12.2021 - 12:35
Haber Merkezi

İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz tarafından başlatılan ve yatan hastaların iyileşme sürecinde moral ve motivasyonlarının arttırılması amacıyla başlatılan hal hatır projesi devam ediyor.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaların moral ve motivasyonlarını arttırmak için Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz tarafından hal hatır projesi başlatıldı. Proje kapsamında sağlık çalışanları hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek hem sohbet ediyorlar hem de memnuniyet anketi yapıyorlar.

Bu çerçevede devam eden proje kapsamında hastaların durumları sorulurken, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz’ın yazdığı mektup kendilerine takdim edildi. Yılmaz mektubunda hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunurken ayrıca hastane hakkında da hastaların görüşlerine başvuruldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız