SABAH NAMAZINDA BULUŞUYORUZ PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

Her hafta Düzce İl Müftülüğü himayesinde düzenlenen Sabah Namazı Buluşmasına bu hafta Düzköy Berat Cami ev sahipliği yaptı. 

SABAH NAMAZINDA BULUŞUYORUZ PROGRAMINA YOĞUN İLGİ
20.12.2021 - 10:22
Haber Merkezi

Düzce İl Müftülüğü tarafından düzenlenen sabah namazı buluşmasına gençler başta olmak üzere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programa İl Müftüsü Rüstem Can, din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Her yaştan kadın ve erkeğin katıldığı buluşmaya en büyük ilgiyi gençler gösterdi.İl Müftüsü Rüstem Can’ın imametinde kılınan sabah namazının ardından Kur’an Kerim ziyafeti ve tesbihat gerçekleştirildi. Tesbihatın ardından İl Müftüsü tarafından sohbet ve dua edildi. Programın ardından tüm katılımcılara çorba ve kahvaltı ikram edildi. Ayrıca cami bünyesinde faaliyet gösteren Diyanet Gençlik Merkezi ziyaret edilerek burada yürütülen hizmetler hakkında bilgi alındı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız