YA SİZİN YAKININIZIN KABRİ OLSA?

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün şehir mezarlığında yaptığı düzenleme çalışmalarında kabirlerin zarar görmesine vatandaş tepki verdi.

YA SİZİN YAKININIZIN KABRİ OLSA?
15.12.2021 - 15:14
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Düzce şehir mezarlığında yeni düzenleme çalışması yapıyor. Yaşlı ve çürümüş ağaçların yıkılarak kabirlere zarar vermesinin önüne geçilmek için ağaç kesimi yapılan şehir mezarlığında kesilen ağaçlar çok sayıda kabire zarar verdi.  Yakınlarının mezarlıklarını ziyarete giden vatandaşların şaşkınlık içinde kaldığı bu manzara karşısında vatandaşlar çalışan ekiplerin özensiz davranmasına tepki gösterdi.

Onlar mezarlığın mezar taşlarının yıkıldığını, mezarlıkların kırılıp döküldüğünü gören vatandaşlar, “Düzce Belediyesi çalışanlarının biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Mezarlıkların büyük çoğunluğu kesilen ağaçlardan zarar görmüş. Kimileri kırılmış, parçalanmış, kimilerinin mezar başlığı yerinden kopmuş. Çok yazık. Bu mezarlıklardan biri sizin de yakınınız olabilir. Düşünsenize onlarca para harcıyorsunuz yakınınıza mezar yaptırıyorsunuz.   Sonra iki dua etmek için geldiğinizde kabir yerle bir olmuş. Ekipler daha dikkatli çalışmalı ve kimsenin ölüsüne zarar vermesinler” diyerek sitem ettiler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız