CUMAYERİ ADINI TÜM ÜLKEYE DUYURACAK

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun girişimleri ile ilçeye kazandırılan Hilaltepe Mesire alanı yükseliyor.  Taş yoları, Havuzları, Şelalesi, Hilal Terasları ve Yeşilliği ile Cumayeri’nin adını tüm Türkiye'ye duyuracak bir proje 2022 yılında tamamlanacak.

CUMAYERİ ADINI TÜM ÜLKEYE DUYURACAK
11.12.2021 - 18:29
Haber Merkezi

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun önem verdiği projelerin başında gelen Hilal Tepe Mesire alanı projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. Başkan Koloğlu, Hilal Tepe Mesire alanındaki çalışmalar hakkında bilgiler vererek, bu projenin tamamlandığında sadece Cumayeri halkı değil bölge halkının da gelip faydalanabileceği önemli bir turizm tesisi olacağını ve hatta Cumayeri isminin bu projeyle tüm Türkiye tarafından tanınacağını belirtti.

2022 Mayıs ayında bitmesi planlanan proje ile ilgili bilgi veren Başkan Koloğlu, bünyesinde 12 adet seyir terasının yer alacağı Hilal Tepe Mesire Alanı’nda eski Türk Devletleri ile ilgili kitabelerin yer alacağını ve tamamlandığında Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir sosyal yaşam alanı oluşturacaklarını belirtti.

Kamp alanları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, kafeteryaları, piknik alanları, bungalow evleri, su parkları, zipline etkinlik alanları ile çok kapsamlı bir yaşam alanı oluşturacaklarını belirten Başkan Koloğlu, “İlçemiz Turizmine önemli katkı sağlayacak bu yapıyı belediyemiz kontrolünde özenle işleterek halkımızın buradan sonuna kadar istifade etmesini istiyoruz. Taş yoları, Havuzları, Şelalesi, Hilal Terasları ve Yeşilliği ile bu güzel şehrin adını tüm Türkiye'ye duyuracak bir proje” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız