‘KÜTÜPHANEDE BULUŞALIM’ ETKİNLİĞİ BAŞLADI

Düzce Halk Kütüphanesinin başlattığı ‘Kütüphanede buluşalım’ etkinliklerine son olarak TOBB İlkokulu 2. sınıf öğrencileri katılarak, kütüphaneyi tanıdı.

‘KÜTÜPHANEDE BULUŞALIM’ ETKİNLİĞİ BAŞLADI
11.12.2021 - 09:24
İHA

Düzce’de ilkokul öğrencilerine kitabı sevdirmek, kütüphane de yapılan çalışmaları aktarmak adına Halk Kütüphanesi Müdürü Hilay Ay tarafından ‘Kütüphanede buluşalım’ etkinlikleri başlatıldı. Eğitim Öğretim döneminin başlaması ile birlikte yüzlerce ilkokul öğrencisini ağırlayan Düzce il Halk Kütüphanesinin son konukları Düzce TOBB ilkokulu 2. sınıf öğrencileri oldu. Öğrencilere ilk olarak kütüphane ile ilgili bilgiler verildi. Daha sonra kitapları nasıl alabilecekleri ve kitaplar hakkında bilgilendirilmelerinin ardından müzikli oyunlar, şarkılar, dans, horon ve oyunlar oynandı. Minik öğrenciler Kütüphane ile tanışarak mutlu bir gün geçirdi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız