ÇALIŞMALARI BAŞKAN DEMİRCAN TAKİP EDİYOR

Gölyaka Belediyesi ekipleri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı Yakup Demircan ise çalışmaları yerinde inceliyor.

ÇALIŞMALARI BAŞKAN DEMİRCAN TAKİP EDİYOR
10.12.2021 - 10:47
Haber Merkezi

Gölyaka’da, Cumakırı, İmamlar ve Yeşil Mahallelerinde kilit parke çalışmaları, kapalı pazaryeri temel dolgu çalışmaları ve Cumakırı Mahallesi cami ve mezarlık duvar çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan tarafından bizzat takip edilen çalışmalarda sona yaklaşıldı. Başkan Demircan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan Başkan Demircan, ‘’Amacımız Gölyaka’daki hakkaniyetli bir yönetim örneği oluşturmak ve tüm vatandaşlarımıza güzel bir yaşam alanı sunmak. Bunun için çalışmalarımız sürüyor. Elimizden ne geliyorsa Gölyaka için yapmaya hazırız. Söz verdik yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz inşallah.’’ şeklinde konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız