ENSAR VAKFI BAŞKANI AHMET ÖZDEMİR OLDU

Ensar Vakfı Düzce Şubesi Vakfı Başkanlığına Ahmet Özdemir getirildi.

ENSAR VAKFI BAŞKANI AHMET ÖZDEMİR OLDU
7.12.2021 - 11:59
Haber Merkezi

Ensar Vakfı Düzce Şubesi Başkanlığı görevi Ahmet Özdemir’e verildi. İş insanlığı, esnaflık, öğretim  görevliliği, teknisyenlik, doktorluk, kamu personelliği gibi çeşitli meslekleri icra etmekte olan kişilerin  yer aldığı Ensar Vakfı Düzce Şubesi Yönetimi Türkiye Ensar Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Dr. Şener Ağaç, Teşkilatlanma Sorumlusu Turan Koç ve Mütevelli Heyetinin de katılımı ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Ensar Vakfı Düzce Şubesi Vakfı Başkanlığına getirilen Ahmet Özdemir ‘’Öncelikle beni bu göreve layık gören kıymetli büyüklerimize ve benimle birlikte vakıf çalışmaları kapsamında Düzce’mize, Düzcelilere, Düzce’nin gençlerine hizmet etmek üzere Yönetimimize katılan fedakâr, birbirinden kıymetli ağabeylerime ve kardeşlerime şükranlarımı sunarım” dedi.


Özdemir, sözlerine şu şekilde devam etti: ‘’İnsani ve İslami değerlere bağlı, nitelikli insan yetiştirmek amacına hizmet etmek üzere bir kutlu yola  daha çıkmış bulunmaktayız. Bu amaç kapsamında, özellikle gençlerimize yönelik olmak üzere çeşitli alanlarda eğitim vb. çalışmaların, sosyal sorumluluk projelerinin altına imza atmaya hazırız. Bu faaliyetleri gerçekleştirirken Düzce’mizdeki gençlerin eğitime ihtiyaç duydukları alanları belirleyip, bu ihtiyaçları karşılayacak çalışmalar yapmak için elimizden geleni yapacağız.’’
Özdemir, ‘’Ensar Vakfı Düzce Şubesi Yeni Yönetimi Düzce’mize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim, rızası doğrultusunda iyiye ve güzele dair işler yapabilmeyi bizlere nasip eylesin, ayaklarımızı doğru yolda sabit kılsın. Kıymetli zamanlarından feda ederek toplantımıza katılan, hayırlı işler yapmak amacıyla bir araya gelen değerli Yönetim Kurulu Üyelerimize ve yapacağımız çalışmalarda Düzce için elini taşın altına koyacak tüm büyüklerimize teşekkür ediyor, hepinizi sevgiyle, saygıyla ve muhabbetle selamlıyorum’ dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız