EKİPLER EMNİYET KEMERİ UYGULAMASI YAPTI

Düzce’de trafik ekipleri emniyet kemeri uygulaması yaptı. “Bir hareketine bakar hayat” pankartını uygulama noktasına koyan ekipler, emniyet kemeri takan sürücülere ve yolculara teşekkür etti.

EKİPLER EMNİYET KEMERİ UYGULAMASI YAPTI
7.12.2021 - 09:21
İHA

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri D-100 Karayolu Öztürkler mevkisinde emniyet kemeri uygulaması yaptı. Emniyet kemerinin kullanımının yaygınlaştırılması için İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Bir hareketine bakar hayat” kapsamında yapılan uygulamada trafik ekipleri uygulama noktasına sloganın bulunduğu afişi yerleştirdiler. Ardından da araçları durdurarak kampanya sloganının bulunduğu broşürleri sürücü ve araç içindeki yolculara verdiler.

Ekipler, emniyet kemerini takarak yolculuk yapan sürücü ve yolculara teşekkür ederken, emniyet kemerini takmayanları ise uyararak kemerini takmasını sağladılar.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız