İSA YAZICI LİSELİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Liseli öğrencilerle bir araya gelen Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, gençlerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İSA YAZICI LİSELİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ
3.12.2021 - 10:34
İHA

Düzce Üniversitesi'nde eğitim almak için başka şehirlerden gelen gençlerin hem kente kolay uyum sağlamaları hem de barınma sorununu çözmek için geçtiğimiz günlerde temaslarda bulunan İsa Yazıcı, bu kez de liseli öğrencilerle bir araya geldi. Gençlik merkezinde liseli öğrencilerin temsilcilerini ağırlayan Yazıcı, gençlerin projelerini dinledi. Aynı zamanda toplantıda, gençlerin spora yönlendirilmesine ilişkin yapılabilecek çalışmalar ve sosyal aktivitelerde konuşuldu. Yazıcı, "Gençler bizim enerjimiz, gençler bizim motivasyonumuz, geleceğimiz kısacası her şeyimiz. Düzce Gençlik Merkezi olarak lise temsilcisi kardeşlerimizle etkinlik ve proje odaklı toplantı yaptık. Var gücümüzle gençlerimizle ile beraber güzel işler yapacağız inşallah" ifadelerini kullandı. (İHA)


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız