TÜGVA'DAN MUHTEŞEM GECE 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği tarafından düzenlenen, Hayati İnanç ile "Hayata Şiirden Bakmak" söyleşisinde misafirler salona sığmadı. Muhteşem bir gece yaşayan misafirler hayata şiir tadında bakmayı öğrendi. 

TÜGVA'DAN MUHTEŞEM GECE 
2.12.2021 - 22:11
Güncelleme 3.12.2021 - 09:21
Haber Merkezi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği tarafından düzenlenen, Hayati İnanç ile "Hayata Şiirden Bakmak" söyleşisine TÜGVA Düzce İl Temsilciliği Başkanı Ersoy Mutlu ile birlikte çok sayıda genç katıldı. 

Türkiye genelinde gençlerin; sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözetmek amacıyla çalışmalar yürüten TÜGVA, Düzce'de çalışmalarına devam ediyor.
Gençlere yönelik çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen TÜGVA Düzce İl Temsilciliği 18 Temmuz Spor Salonu'nda ''Hayata Şiirden Bakmnak'' söyleşisi gerçekleştirdi. Hayati İnanç'ın katıldığı ''Hayata Şiirden Bakmak'' adlı söyleşiye çok sayıda genç katıldı. 

Gençlerle bir araya gelen İnanç, gençlerin sorularını yanıtlayarak onlarla sohbet etti. Çok sayıda şiirin okunduğu ve yorumlandığı gecede İnanç, etkinliği düzenleyen TÜGVA İl Temsilciliği Başkanı Ersoy Mutlu'ya teşekkür etti. Programın sona ermesi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi. 
Başkan Mutlu tarafından yapılan açıklamada ise, ''Hayatın bize neler sunduğu, ona hangi pencereden baktığımızla ilgilidir. Bizler hayata şiirden bakmayı tercih ettik. Bu güzel şölende bizlerle birlikte olan herkese çok teşkkür ederiz,'' ifadelerine yer verildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız