HERŞEY CUMAYERİ İÇİN

Cumayeri’nin tecrübeli Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, kış ayları gelmeden ilçede planlı çalışmaların tamamının bitirilebilmesi için üstün bir gayretle çalışırken, günlük rutin hizmetlerinde aksamamasını sağlıyor. Koloğlu Başkanlığında Cumayeri Belediyesine bağlı ekipler, 7/24 çalışmaya devam ediyor.

HERŞEY CUMAYERİ İÇİN
24.11.2021 - 17:55
Haber Merkezi

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte belediyeler de çalışmalarına hız kazandırdı. Cumayeri Belediyesi’nde ekipler havalar soğumadan ve yağışlar başlamadan önce ilçelerdeki planlı çalışmaları tamamlamak için çalışıyor.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vererek, “Cumayerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Sokaklar, caddeler temizleniyor ve yenileniyor. Cumayeri daha da güzelleşiyor,” dedi.

Ekiplerin kilit parke, bordür, tamir bakım ve onarımlara devam ettiğini belirten Koloğlu, “200. Sokak kilit parke öncesi bordür çalışması yapıyoruz.  Kilit Parke yollarımızda tamir, bakım çalışması devam ediyor. Diğer yandan Temizlik işleri ekiplerimiz tarafından ilçemiz genelinde moloz temizliği çalışmaları yapılıyor,” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız