CEM GELİNOĞLU’NUN FİLMİ 3 ARALIK’TA VİZYONA GİRİYOR

Düzceli senarist, sinema ve tiyatro sanatçısı Cem Gelinoğlu’nun başrolünü oynadığı “Aykut Enişte 2” filmi 3 Aralık 2021 Cuma günü beyazperdede izleyicisi ile buluşuyor.

CEM GELİNOĞLU’NUN FİLMİ 3 ARALIK’TA VİZYONA GİRİYOR
20.11.2021 - 13:23
Haber Merkezi

Senaryosunu Cem Gelinoğlu ve Giray Altıok’un yazdığı “Aykut Enişte” serisinin ilk filmi sinema severler tarafından büyük ilgi görmüştü. 2019 yılının en fazla izlenen 5. filmi olma başarısı yakalayan Aykut Enişte filminin başarısı sonrasında serinin  2. filmi 2020 yılında çekilmiş, pandemi nedeniyle vizyona girememişti.
Serinin  2. Filminin senaryosu ilkinde olduğu gibi yine Cem Gelinoğlu ve Giray Altıok tarafından yazıldı. Onur Bilgetay’ın yönettiği filmin başrolünde Cem Gelinoğlu var. Filmde Melis Babadağ, Müfit Kayacan, Lale Başar, Hakan Yılmaz, Selin Domaç, Metin Sezer, Nezaket Erden, Ecrin Moğultay, Güler Ökten, Ali İpin, Ali Çelik ve Oğuz Kara rol alıyor. Yapımcılığı BKM tarafından yapılan Aykut Enişte 2 filminin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Cem Gelinoğlu’nun daha önceki filmlerinde olduğu gibi yine filmin galasını Düzce’de yapması bekleniyor.
Aykut Enişte 2, sevdiği kadınla evlilik arifesindeyken kendisini türlü olayların içinde bulan Aykut’un hikayesini konu ediyor. Aykut ile Gülşah evlilik hazırlığındadır. Gülşah’ı elinden kaçırmamaya kararlı olan Aykut, sevdiği kadınla evlenip, Atabeyoğlu Ailesi’nin damadı olacağı için oldukça heyecanlıdır. Ancak beklenmedik bir durum tüm planların alt üst olmasına neden olur. Ailenin eski eniştesi olan Talat’ın düğünden birkaç gün önce ortaya çıkması, tüm işleri karıştırır. İyi niyeti ve saflığı nedeniyle başına açılan belalardan kurtulmaya çalışan Aykut, Gülşah ile evlenmeyi başarabilecek midir?


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız