SARSILMAZ'DAN ANAOKULU SÖZÜ ALDI

Düzce’de Anakokulu açılışına katılan Türkiye Cumhuriyeti’nin Son Başbakanı Binali Yıldırım, Sarsılmaz fabrikası yetkililerinden de okul sözü aldığının müjdesini verdi. 

SARSILMAZ'DAN ANAOKULU SÖZÜ ALDI
26.10.2021 - 21:44
Haber Merkezi

Türk Kızılay'ın "81 İl 81 Anaokulu Projesi" kapsamında Düzce’de yaptırılan Kaptan Altay Altuğ Kızılay Anaokulu’nun açılışına gelen son başbakan Binali Yıldırım, Düzce’de uzun yıllardır faaliyette olan Sarsılmaz Silah Fabrikası sahiplerinden Düzce’ye bir anaokulu yapımı için söz aldı.

Yıldırım,   “Sarsılmaz fabrikasının sahibi ile de bir araya geldik. Kendisi de böyle bir anaokulunun yapımına vesile olmak istediğini söyledi. Bu da kısa günün karı oldu. Hayır yapmak çok güzel bir şey. Allah herkese nasip etsin. Biz eğitimde derslik sayımızı arttırmışsak bunun büyük bir kısmı hayırseverlerin katkısıyla oldu. Millet devlet kaynaşması ile ele ele verdik. Bugünlere geldik. Her şey geleceğimiz için Yavrularımızın daha güzel ve kalkınmış bir ülkede yaşaması için tüm imkanları seferber etmeye devam edeceğiz. Bizimki bir farkındalık oluşturmak. Proje kapsamında yapılacak 15 okul daha var. Bu eserin hayırlı olmasın temenni ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız