MOTOSİKLET SÖZÜ VERMİŞTİ SÖZÜNÜ TUTTU

Kısıtlamada sokağa çıktığı için ceza kesilen ve sosyal medyada gündem olan Düzceli motosikletli kağıt toplayıcısı Ramazan Dadak'a Motosiklet sözü veren Faruk Darıyerli sözünü tuttu ve Dadak'a motosikleti teslim etti.

MOTOSİKLET SÖZÜ VERMİŞTİ SÖZÜNÜ TUTTU
17.07.2021 - 10:49
Haber Merkezi
0

Düzce'de denetim yapan polisin, sokağa çıkma yasağında çocuğuna bakmak için çalışırken yakaladığı ve 5 bin 850 lira ceza kestiği kağıt toplayıcısı Ramazan Dadak tüm Türkiye'de gündem olmuştu. Bu olayın ardından polis ekiplerinin Ramazan Dadak'ın motosikletine el koyması ile Düzce Pekintaş A.Ş Müdürü ve Düzce Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Faruk Darıyerli çaresiz babaya Motosiklet sözü vermişti. 

Verdiği sözü yerine getiren Darıyerli Kağıt toplayıcısı Ramazan Dadak'a işini daha iyi görebileceği elektrikli motosiklet hediye etti. Üstü kapalı ve kasalı olan elektrikli motosikleti mağdur babaya teslim eden Darıyerli " Evine çocuklarına ekmek götürmek için mücadele eden Ramazan kardeşimize söz verdiğimiz gibi Elektrikli motosikletini teslim ettik. Muhammet Bişgin ve Birol Aksu kardeşlerimizin takibi sonucunda mağdur babamıza en uygun motosikleti aldık.  İnşallah yağmurda çamurda daha rahat çalışarak ekmeğini kazanır. Bayram öncesi bir nevi bayram hediyesi olmuş oldu. Ramazan kardeşimizin bu sevincine ortak olduğumuz için çok mutluyuz" dedi.

Hediye olarak kendisine veren Elektrikli motosikleti gören Kağıt Toplayıcısı Ramazan Dadak'ın sevinci gözlerinden okundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.