DÜZCE GENÇ KIZILAY GÖNÜLLÜLERİ SAHAYI BOŞ BIRAKMADI

15 Temmuz hain darbe girişiminin 5. yıl dönümünde Düzce Anıtpark'ta düzenlenen etkinliklerde Düzce Genç Kızılay Gönüllüleri meydana toplanan vatandaşlara su, ve soda ikramında bulundu.

DÜZCE GENÇ KIZILAY GÖNÜLLÜLERİ SAHAYI BOŞ BIRAKMADI
16.07.2021 - 11:59
Haber Merkezi
0

Düzce Genç Kızılay Gönüllüler 15 Temmuz Hain darbe girişiminin 5.yıl dönümünde sahayı boş bırakmadı.

Anıtpark meydanında düzenlenen çeşitli etkinlere katılan vatandaşlara su ve soda ikramında bulunan genç gönüllüler vatandaşlardan büyük takdir topladı. Gönüllülük esasıyla hizmetlerini sürdüren ve her koşulda vatandaşa yardım etmeye devam eden Düzce Genç Kızılay Gönüllüleri 15 Temmuzda'da sahadan ayrılmadı.

Yapılan hizmetler ile alakalı Oxijen TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Düzce Genç Kızılay Gönüllüleri Başkanı Melih Kuşçuoğlu " 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5. yıl dönümünde Anıtpark'ta düzenlenen etkinliklerde Düzce Genç Kızılay Gönüllüleri olarak sahadayız. Bu alanda etkinliklere katılan vatandaşlarımıza gönüllülerimiz soda ve su ikraında bulunuyorlar. Her sene olduğu gibi bu senede gece boyunca burda kalarak vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. 15 Temmuz gecesinde hakka yürüyen şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. İnşallah ülkemiz birdaha böyle bir badire atlatmaz" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.