YIĞILCA GENÇLİK MERKEZİ GÖNÜLLÜ GENÇLERDEN ANLAMLI ZİYARET

3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle, Yığılca Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Keten, Özel Eğitim Öğretmenleri ve Yığılca Gençlik Merkezi Gönüllü Gençleri ile birlikte ilçedeki engelli gençlere yönelik bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

YIĞILCA GENÇLİK MERKEZİ GÖNÜLLÜ GENÇLERDEN ANLAMLI ZİYARET
5.12.2021 - 13:33
Haber Merkezi

Gerçekleştirilen ziyaretler esnasında, engelli gençlerle sohbet eden yetkililer, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle hazırlanan özel hediyeleri engelli gençlere dağıttı.  Ziyaretler ve hediyeler karşısında mutlu olan gençlerin sevinci görülmeye değerdi.

İlçede gerçekleştirilen ziyaret esnasında açıklama yapan İlçe Müdürü Keten, ‘’Yaşama sevinci ile hayata tutunan bütün engelli kardeşlerimizin sadece bir gün değil her gün yanındayız.’’ İfadelerini kullandı.

Yığılca Gençlik Merkezi Gönüllü Gençleri ise gerçekleştirdikleri açıklama da, ‘’Bizler her genç kardeşimize ulaşana kadar çalışacağız. Genç kardeşlerimizin her daim yanındayız. Artık Yığılca'dan milli sporcuların çıkma vakti gelmiştir. Her genç kardeşimizi Yığılca Gençlik Merkezine, spor kompleksimize davet ediyoruz.’’ diyerek gençlere seslendi.

Gerçekleştirilen ziyaretler, down sendromlu özel gençlerin bağlama dinletisi ile son buldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız