Bakanlar Kurulu Toplantısı yarın yapılacak: Bayram tatili masada

Bakanlar Toplantısı, yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak. Toplantıda, Kurban Bayramı tatilinin süresi, aşılama uygulamaları ve turizm sezonuna ilişkin beklentilerin ele alınması bekleniyor.

Bakanlar Kurulu  Toplantısı yarın yapılacak: Bayram tatili masada
4.07.2021 - 20:09
Güncelleme 4.07.2021 - 20:10
Haber Merkezi
0

Bakanlar Toplantısı, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak. Toplantıda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı programı ve bayram tatilinin süresi başta olmak üzere ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

BAKAN KOCA SUNUM YAPACAK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sunum yapması öngörülen toplantıda, 3. doz aşılama ve ülke genelinde aşı programında gelinen noktanın değerlendirileceği, aşı programının Kovid-19 vaka sayılarına etkisi ve yerli aşı çalışmalarının da görüşüleceği tahmin ediliyor.

Bayram tatili süresinin de belirlenmesi beklenen toplantıda, turizm sezonuna ilişkin beklentiler ile bu kapsamda alınan tedbirlerin masada olacağı öngörülüyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.