SÖZDE VAR ÖZDE YOKLAR

SÖZDE VAR ÖZDE YOKLAR
7.01.2022 - 13:03
Haber Merkezi

BITEXEN Düzcespor ilk yarıyı lider durumda bitirirken Düzce ilini sevince boğdu. İki sezondur Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulunun omuzunda olan bu yükü nereye kadar taşırlar bunu cevabını kimse bilmiyor. Verilen sözler ve vaat edilen hiçbir şey hala yerine gelmediği bilgisine ulaşırken, taraftarımız hariç bütün Düzce sağıra yatmışve sadece maç kazanıldığında sosyal medyada, ’Düzcesporumuza başarılar dileriz’ ifadesi ile geçiştirilmekte.

Bu şehrin sadece Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulundan ibaret  olmadığı bilinirken neden hala bu şehrin takımının yanında olmayanlar neyi beklediklerini , neden manevi ve maddi destek çıkmadıkları bilinmiyor.

Verdikleri hiçbir sözün gönülden olmadığı kamuoyu tarafından  artık görülürken,  taraftarın  ve basının ısrarla mali sorunları görmemezlikten gelerek  konuşulanlara kulak tıkayanlar,  bu şehrin içinde kendilerinin de  yaşadığını bu taraftarın  oyu ve desteği ile buralara geldiklerini çabuk unuttular.

DAHA ÖNCEKİ YILLARDA DÜZCE BELEDİYESİ HANGİ BAŞKANLARA DESTEK VERDİ

Düzce Belediyesi daha önceki yıllarda Düzce belediye başkan yardımcısı Celal Kasapoğlu , Özgür Sağlam, Murat Caymaz başkanlığında giderlerin tamamını Düzce belediyesi karşıladığını tüm Düzce ili bilirken,  şu anda Düzcespor’un bütün borçlarını sıfıra indiren Düzce ilini her yıl şampiyonluk havası koklatan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kuruluna neden bu destek verilmediği kimse anlamış değil.

Yine bir dönem BITEXEN Düzcespor başkanlığını yapan Cihat Algün belediye tarafından kendisine tanınan özel imtiyazlarla hanesine kazandırdıkları ortadayken başkan Kapoğlu ve yönetimi olarak Düzce belediyesinden hiçbir imtiyaz beklemedi.

BITEXEN Düzcespor’un aylık masrafı 500 bin lira olan bir takıma neden destek olmadığını tüm Düzce merak etmekte. Tanıtım adı altında yaptığınız 2 saatlik programlara milyarlarca liradan Düzcespor için harcayacağınız paranız yok mu ?

Bu kentin takımına bu kadar uzak durmanızın sebebini tüm taraftarlarımız merak etmekte. Bu şehirde o makamları temsil ettikleri için maaş alanlar Düzcespor’a gelince neden bu kadar uzak duruyorlar bunların cevaplarını Düzcespor taraftarları merakla beklemekte…


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız