GENÇLERİN SPORA YÖNLENDİRİLMESİ GEREKİYOR

Düzce amatör kümede takımların maddi sorunları her geçen gün artarken, takımların bir bir kapandığı görülüyor.

GENÇLERİN SPORA YÖNLENDİRİLMESİ GEREKİYOR
5.01.2022 - 10:27
Haber Merkezi

Amatör takımlar maddi açıdan zor durumda. Kulüpler,  oyuncuları idmana ve maçlara getirmekte zorlandıklarını söylerken, başka illerde yapılan maddi desteğin gösterilmemesi halinde her sezon takım sayılarında azalma olacağını ifade ettiler. Amatör takımlar idman sahasının eksikliklerini dile getirirken,  Nurettin Zafer sahasında 6-7 takımın aynı anda idman yaptığını, Şıralık sahasına gitmek içinde zorlandıklarını ifade ettiler

DÜZCE İDMANYURDU KULÜBÜ

Düzce İdmanyurdu Şıralık 2 nolu sahaya maç yapmak için giderken, dönüşte otobüslerin olmaması sebebi ile 20 oyuncu ve teknik ekibin yürüyerek Düzce merkeze geldiği bilgisine ulaşıldı. Bu durum Düzce'de amatör futbolun ne durumda olduğunu gösterdi. Belediye takımları hiçbir sorun yaşamazken, mahalle ve köy takımlarında sorunların çok olduğu öğrenildi. Bu sorunların bitmesi için ise her mahalleye semt sahalarının kurulması gerektiği belirtildi. Amatör kümenin dertlerini her seferinde dile getiren OxijenTv spor merkezi bu konunun takipçisi olmaya devem edecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız