BÜYÜK ÇEKİŞME VAR

BÜYÜK ÇEKİŞME VAR
4.01.2022 - 11:30
Haber Merkezi

1. Amatör 3 grupta oynanırken favori takımlar yavaş yavaş ortaya çıkmayı başladı. A grubunda oynanan maçlarda Taraşspor 3- Karaçalıspor 0, Düzce Başakşehirspor 2- Düzce Uluçınarspor 2, Kıyıköyspor 3 –Hacıyakupspor 0, Özsüt Avlayanspor 0- Dedelerspor 6. Bu grupta Dedelerspor averaj ile liderliğe otururken ikinci sırada Sancakspor bulunuyor her iki takımın 13 puanı var. 3. sırada yer alan Taraçspor 12, 4. sırada Kıyıköyspor 11, 5. sırada yer alan Uluçınarspor’un 10 puanı bulunuyor. Bu grupta Dedelerspor ve Sancakspor arasında büyük çekişme olacağı tahmin ediliyor. Son üçte kalan takımlar küme düşecek. 1. olan takımlar direkt süper amatöre çıkarken 2. ve 3.sırada yer alan takımlar play out oynayacak.

1. Amatör B grubunda Pırpırspor 3 - Gümüşova Belediyespor 1, Kuyudüzüspor 0- İçmelerspor 4, Dadalıspor 0- Çiftlik Gençlikspor 1, Düzce Gençlerbirliği 3- Yazıpınarspor 1 sonuçları elde edildi. Bu sonuçlara göre Pırpırspor 14 puan ile lider durumda bulunurken, 2. sırada Çiftlik Gençlikspor’un 13, 3. sırada yer alan Yazıpınarspor 11, 4. sırada yer alan Düzce Gençlerbirliği 10, 5. sırada yer alan Dadalıspor’un 9 puanı bulunuyor. B grubunda Pırpırspor ve Çiftlik Gençlikspor arasında sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışı devam edeceği gözüküyor.

1. Amatör C grubunda Pandul İnşaat Elmacıkspor Beyköy Gençlikspor karşısında deplasmanda iyi oyun ortaya koyarak maçı 4-0 kazandı. Bahçeköyspor Düzce Modern Eğitimciler arasındaki müsabaka 1-1 sona ererken, Bahçeköyspor bir penaltıdan yararlanamadı. Kutlu Köyüspor son haftalarda kan kaybetmeye devam ediyor. Kutlu Köyü son maçta Ağaköyüspor’a 4-1 yenildi. Bu grupta Pandul İnşaat Elmacıkspor 14 puan ile lider durumda bulunurken Bahçeköyspor 12, Düzce Modern ve Koçyazıspor takımlarının 11 puanları bulunuyor. Bu grubun favori takımı Pandul İnşaat  Elmacıkspor olarak gösteriliyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız