TARAFTARLAR BITEXEN DÜZCESPOR’UN YANLARINDA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

OxijenTv de her hafta Pazartesi akşamları yayınlanan 90 dakika programın konuğu Bıtexen Düzcespor As başkanı Ekrem Kap oldu. İzleyenler program esnasında Oxijen Televizyonuna mesaj yağmuruna tuttu.

TARAFTARLAR BITEXEN DÜZCESPOR’UN YANLARINDA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER
28.12.2021 - 12:42
Haber Merkezi

90 Dakika programında Mustafa Yıldırım'ın konuğu olan BITEXEN Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap, Düzce ili idarecilerinin neden maçlara gelmediği ile ilgili konuşurken, bu ilgisizliğin nedenine anlam veremediklerini, hiç kimseden şimdiye kadar yardım almadıklarını, Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulunun emekleri ile bu zamana geldiklerini , ilk yarıyı lider tamamladıklarını ifade etti.

As başkan Kap, " Çarşambaspor maçında alınan yenilgiyle taraftarlarımızı üzdüğümüzü biliyoruz ama, bizler daha fazla üzüldük . 12 oyuncu ile yolları ayırdık, kendilerine başarılar dilerim, bu ayrılan oyuncuların yerine nokta atışı 5 oyuncu alacacağız. İki oyuncu üst liglerden olacak." dedi.

Kap konuşmasına, "  Tekrar buradan söylemek istiyorum,  yarın Bıtexen Düzcepsor'un şampiyon olması halinde o kişiler yanlarımızda olmaz ise bizler gerçekten üzülürüz,  verilen sözler var, bu sözleri yerine getirmelerini bekliyoruz .Bizim suçumuz bu şehrin takımına sahip çıkmak mı."şeklinde devam etti.

İzleyenleri ekran başına kilitleyen 90 dakika programına 265 yorum gelirken bütün izleyenler yönetim kurulunun yanında olduklarını tam destek verdiklerini belirttiler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız