1. AMATÖR NEFES KESİYOR

Düzce 1. Amatör Küme’de her hafta oynanan müsabakalar sonunda heyecan üst seviyede. A grubunda Sancakspor, B grubunda Pırpırspor, C grubunda Pandul İnşaat Elmacıkspor lider durumdalar.

1. AMATÖR NEFES KESİYOR
28.12.2021 - 11:26
Haber Merkezi

A grubunda alınan sonuçlarda Dedelerspor 0 –Kıyıköyspor 0, Hacıyakupspor 4 –Taraşspor 4, Sancakspor 2- Düzce Başakşehir Gençlikspor 0. A grubunda iyi çıkış yakalayan Sancakspor lider durumda bulunurken Dedelerspor 10 puan ile ikinci sırada yer alıyor.

B grubunda İçmelerspor 0 - Pırpır Gençlikspor 3, Yazıpınarspor 2 - Gümüşova Gençlikspor 2, Çiftlik Gençlikspor 5- Kuyudüzüspor 3, Düzce Gençlerbirliği 1 – Dadalı Köyü Gençlikspor 2. Bu grupta Pırpır Gençlikspor liderliğe yükselirken aynı puan ile ikinci sırada yer alan Yazıpınarspor ikinci durumda yer alıyor. Bu iki takımı takip eden Çiftlik Gençlikspor 10 puan ile 3. sırada yerini koruyor.

C grubunda ise Pandul İnşaat Elmacıkspor 8 - Kutlu Köyü Gençlikspor 0, Koçyazıspor 1 Beyköy Gençlikspor 0, Ağa Mahallesi Gençlikspor 1-Bahçeköyspor 2. Bu sonuçlara göre Pandul İnşaat Elmacıkspor liderliğe yükselirken aynı puan ile bir maç fazlası olan Bahçeköyspor 11 puan ile ikinci sıraya yükseldi. Düzce Modern Eğitimciler ve Beyköy Gençlikspor takımları 3. ve 4. sırada yer almakta. 1. Amatör Küme önümüzdeki hafta maçlarına devam edecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız