SAHANIN KAPANMASI HİÇ İYİ OLMAZ

SAHANIN KAPANMASI HİÇ İYİ OLMAZ
22.12.2021 - 10:08
Haber Merkezi

Son maçta oynanan Bıtexen Düzcespor- Yomraspor maçında rakip oyuncunun tahrikleri sonucunda taraftarlar çileden çıkarken sahaya atılan maddeler kötü tezahürat sonucunda disiplin kuruluna sevk edildik. Kulüp tarafından yapılan açıklama da iç sahada oynanacak maçlarda taraftarların böyle tahriklere kapılması Düzcespor’a zarar vereceği gibi saha kapatma kapatma gibi cezaların alınabileceği aktarıldı. Maçların ikinci yarıda çok daha zor geçeği söylenirken Düzcespor’un  taraftarına daha çok ihtiyaç duyacağı buna istinaden daha dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekildi.

İŞTE KARAR

BITEXEN Düzcespor Kulübü'nün 19.12.2021 tarihinde oynanan BITEXEN Düzcespor-Yomra Spor TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Kuşadasıspor Kulübü'nün 19.12.2021 tarihinde oynanan Kuşadasıspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi, Müsabakalarda Uygulanacak Covid-19 Tedbirlerine İlişkin Talimat'ın 4/3 ve 6/10 maddeleri ile 2021-2022 Sezonu TFF 3. Lig Müsabakaları Statüsü'nün 5/9 ve 5/8 maddeleri uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız