DÜZCE TESİSLEŞMEDE BÜYÜK BİR ADIM ATIYOR

Sportoto Teşkilat Başkanlığı tarafından, Düzce’ye yapılacak spor yatırımları için protokol imzalandı. Protokol kapsamında; Düzce Merkez, Akçakoca ve Gümüşova’ya yapılacak yeni yatırımlar için imzalar atıldı.

DÜZCE TESİSLEŞMEDE BÜYÜK BİR ADIM ATIYOR
21.12.2021 - 14:10
Güncelleme 21.12.2021 - 14:29
Haber Merkezi

Protokole Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Düzce Valisi Cevdet Atay, Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Düzce Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı katıldı.
Alınan bilgi doğrultusunda Düzce merkeze 5 adet sentetik çim saha yapılacağı ve merkeze bağlı 9 adet futbol sahasının da bakım ve onarımı yapılacağı öğrenildi. Akçakoca ilçesine 1 adet olimpik yüzme havuzu ve Gümüşova ilçesine de 1 adet gençlik merkezi ile birlikte 1 adet basketbol ve voleybol sahası, 2 adet sentetik futbol sahası yapılacağı öğrenildi. Bu yatırımlar ile birlikte Düzce istediği tesislere kavuşarak spor şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceği ifade edildi.
Protokol kapsamında;
Düzce Merkeze; 
5 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 
Merkeze bağlı Köylere;
9 adet futbol sahasının bakım onarımı işi,
Boğaziçi Beldesine;
1 adet Mahalle Tipi Gençlik Merkezi yapımı,
Akçakoca İlçesine;
1 adet Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
Doğal Çim Yüzeyli Güreş Sahası ve Tribün
Gümüşova İlçesine;
1 adet Gençlik Merkezi
1 adet Basketbol-Voleybol Sahası
2 adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası ve Tartan Pist için protokol imzalandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız