ŞEHRİN BUNA İHTİYACI VAR

ŞEHRİN BUNA İHTİYACI VAR
21.12.2021 - 12:10
Haber Merkezi

BITEXEN Düzcespor'un İki yıldır başında bulunan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu ilk yıl pandemi sebebi ile playoff oynayamazken ikinci yıl playoff oynamış, yedek oyuncuların olmaması sebebi ile 2.lig kapısından dönmüştü. Bu yıl ise Düzcespor iyi bir çıkış yakalayarak uzun haftalar lider durumda bulunurken bütün yükün Gökhan Kapoğlu ve ekibinin üzerinde olduğu da tartışılmaz bir gerçek.

Düzce ilinde tek desteğini taraftarlarından alan Düzcespor yönetiminin, ne sayın valimizden ne de Düzce belediyesinden ve Düzce sivil toplum örgütlerinden manevi ve maddi destek almadığını biliyoruz. Rakiplerimize baktığımızda takımlar şehrin ileri gelenlerinden tam destek alırken Düzce ili bunu bir türlü sağlayamadı..

Düzcespor ilk yarının son haftasında  Samsun Çarşambaspor ile oynayarak ilk yarıyı bitirecek. Rakip takımlar şimdiden transfer yaparken ,Düzcespor'un  maddi konuları aşarsa  transfer yapacağını biliyorum. Eğer Düzcespor bu transfer ayında maddi imkansızlıklar nedeni ile transfer yapamaz ise bu sorumluluk  kime yazılacak  bunu da tüm Düzce biliyor.  Ben inanıyorum ki Düzce Belediye başkanımızın bir an önce Düzcespor yönetim kurulu ile bir araya gelip 2.yarının stratejisini belirleyecek. Çünkü bu birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Bu birlik beraberlik olması halinde bu takım bu yıl şampiyon olacak, tüm Düzce lavel atlayacak. Düzce ilinin de buna ihtiyacı var sayın başkanım.

RAKAMLAR GÜNDEN GÜNE ARTIYOR

Futbolda her geçen gün maliyetlerin arttığını hepimiz biliyoruz.  Düzcespor'a bir tek maç gelirleri var, bu gelirler de,  maç günü görevli personel ve Düzce 18 Temmuz stadyumunun kirasına gidiyor.  Hiç geliri olmayan bu takımda,  her maç sonrasında oyunculara verilen primler, personel maaşları ve oyuncuların maç başı alacakları yönetim kurulunun maliyetlerini iyice artırıyor. Bu yüksek meblalarla yönetim kurulu bu görevi nereye kadar omuzlarında taşıyacak tam bir soru işareti. Buna istinaden Düzcespor'un acilen gelirleri olan bir kulüp, kendi ayaklarının üstünde duran bir kulüp haline gelmesini bizler gibi sizlerin de isteyeceğine inanıyorum.

 

 Sayın Düzce Belediye Başkanım Faruk Özlü, bu şampiyonluğa ortak olmak istediğinizi bilen birisi olarak sizden bir an önce takımımıza gelir getirecek yerleri göstermenizi talep ediyorum. Sizlere güvenim sonsuz ...saygılar..


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız