BU ORTALAMAYLA ŞAMPİYON OLUNUR

BITEXEN Düzcespor 15 maçta rakip filelere 25 gol atarken kalesinde 14 gol gördü. Bu ortalama şampiyonluğun habercisi olarak görülürken ikinci yarının aynı şekilde devam etmesi halinde rakamlar BITEXEN Düzcespor’un doğru yolda olduğunu söylüyor.

BU ORTALAMAYLA ŞAMPİYON OLUNUR
11.12.2021 - 10:20
Haber Merkezi

BITEXEN Düzcespor 15 maçta 32 puan topladı. Atılan goller ile alınan puan ortalaması gidişatın bu şekilde olması halinde BITEXEN Düzcespor’un şampiyon olacağını tahmin ediliyor. BITEXEN Düzcespor’un gollerini 8 gol ile Murat Gürbüzerol, 5 gol ile Nevzat Bilen, 4’er gol ile Samet Eker ve Oğuzhan Erdoğan, 1’er gol ile de Dede Çelik, Muhammet Enes, Erdi Kasapoğlu ve Recep Kalkan atmayı başardı. BITEXEN Düzcespor oyuncu grubunda atılan gol sayısının dağılımının iyi olduğu söylenirken gol ortalamasının 1,73 olduğu, bu rakamın şampiyonluk için yeterli olduğu ifade edildi. Grubumuzda en fazla gol atan takımlar ise İskenderunspor ve Iğdır FK. Bu takımlar 28 gol atmayı başardılar ama Iğdır FK kalesinde 22 gol gördü. İskenderunspor’un attığı ve yediği gol iyi gözükürken 15 maçta topladığı 28 puan şampiyon olması için yeterli değil dendi. Takımların ilk yarının son üç maçında ne kadar puan alacağı belirsizliğini korurken hesapların ilk yarı sonunda tekrar gözden geçirileceği ve yapılan incelemede takımların ikinci yarıda daha az puan kazandıkları söyleniyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız