TRANSFER İÇİN MADDİ DESTEK ŞART

TRANSFER İÇİN MADDİ DESTEK ŞART
10.12.2021 - 11:26
Haber Merkezi

Futbolda ikinci transfer ve tescil döneminin (ara transfer dönemi) 5 Ocak 2022'de başlayıp 1 Şubat 2022'de tamamlanacağı duyurulmuştu. TFF, aldığı karar sonrasında bu tarihleri 12 Ocak-8 Şubat olarak değiştirdi. 12 Ocak Çarşamba günü başlayacak ara transfer dönemi, 8 Şubat Salı günü sona erecek açıklamasında bulundu. Liglerde bulunan bütün takımlar transfer yapacağı tahmin edilirken BITEXEN Düzcespor yönetim kurulu başarılı teknik adam Yavuz İncadal’ın raporu doğrultusunda transferlerini belirleyecek.

MADDİ DESTEK ŞART

BITEXEN Düzcespor transfer yapabilmesi için maddi desteğin şart olduğu söylendi. BITEXEN Düzcespor’un aylık 100 bin TL giderinin olduğu öğrenilirken bu giderleri karşılayacak hiçbir gelirinin olmaması yönetim kurulunun elini kolunu bağladı. Bu yükün hafiflemesi için maddi kaynakların mutlaka olması gerektiği ifade edildi. Diğer takımların şimdiden transferler yaptığı bilinirken BITEXEN Düzcespor yönetim kurlunun nasıl strateji uygulayacağı ise bilinmiyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız