SAHA KAPANMA PAHALIYA MAL OLUR

SAHA KAPANMA PAHALIYA MAL OLUR
10.12.2021 - 10:18
Güncelleme 10.12.2021 - 10:20
Haber Merkezi

BITEXEN Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu bir maçta edilen küfür üzerine bir sonraki maçta yönetim kurulu ile maçı taraftarların arasında izleyerek küfür edilmemesini sağladı. Bunun üzerine Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nda kötü tezahüratın sona erdiği görüldü. Rakiplerimizin taraftarları her hafta para cezası aldı. İkinci yarıda bu cezalar daha da ağırlaşarak seyircisiz maç ve ardından saha kapatma cezasına kadar gideceği tahmin ediliyor. Bu yüzden BITEXEN Düzcespor taraftarların daha dikkatli davranmalarının çok doğru olacağı vurgusu yapıldı. BITEXEN Düzcespor maçlarına daha çok bayan taraftarların gelmesini istenirken bayanların olduğu yerde kötü sözlerin olmayacağı söylendi.

İŞTE KARARLAR

“Kuşadasıspor Kulübünün, 05.12.2021 tarihinde oynanan Kuşadasıspor-Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 2.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada Kuşadasıspor Kulübünün, Müsabakalarda Uygulanacak Covid-19 Tedbirlerine İlişkin Talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar cezası ile cezalandırılmasına,

İskenderunspor A.Ş. antrenörü Mustafa Tura'nın, 04.12.2021 tarihinde oynanan Gema Polimer Şile Yıldız Spor-İskenderunspor A.Ş. TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 Resmi Müsabakada Soyunma Odasına Ve Yedek Kulübesine Giriş Yasağı ve 1.500.-TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız