PASTACI'DAN BÜYÜK MORAL

PASTACI'DAN BÜYÜK MORAL
9.12.2021 - 17:44
Haber Merkezi

Düzce'ye ilk hizmetini 2003 yılında yapan Pastacı'yı açarak Düzce iline hizmet vermeye başlayan özellikle ürünlerin tazeliği ve kalitesi ile kısa sürede Düzce halkının ilk tercihi olan Pastacı Bistro 14 yıllık birikiminin ve tecrübesi ile Düzce ilinin pasta, cafe ve restoran kültürünü aşılayan Pastacı Bistro BITEXEN Düzcespor oyuncu grubuna, eşlerine ve teknik ekibe moral yemeği verdi. Pastacı Bistro sahibi aynı zamanda BITEXEN Düzcespor Yönetim Kurulu üyesi Barış Özalkan bu tür yemeklerde oyuncuların aileleri ile bir arada olmasının oyunculara büyük moraller verdiğini söyledi.

Özalkan, "Biz de arkadaşlarla zaman zaman bu tür aktiviteler düzenliyoruz. Biraz futboldan uzaklaşmaları oyuncular için iyi oluyor," dedi. Teknik ekip, BITEXEN Düzcespor Yönetim Kurulu ve oyuncular BITEXEN Düzcespor yöneticisi Barış Özalkan'a teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız