ÇİLİMLİ MAÇINI YÖNETEN YANLI HAKEMİN RAPORU BELLİ OLDU

ÇİLİMLİ MAÇINI YÖNETEN YANLI HAKEMİN RAPORU BELLİ OLDU
9.12.2021 - 09:41
Güncelleme 9.12.2021 - 09:41
Haber Merkezi

Bölgesel Amatör Küme’de şampiyonluk mücadelesi veren Çilimli Belediyespor hakemin yanlı yönetimi ile rakibi Devrek Belediyespor’a mağlup olmuş Çilimli Belediyespor cephesinden büyük bir tepki almıştı. O maçın raporunu disiplin kuruluna veren maçın hakemi bir tek Çilimli Belediyespor’un başarılı teknik adamı Nedim Akbulut hakkında rapor tuttuğu görüldü. Bu müsabakayı izleyen spor çevresi bu hakemin lisansının yırtılması gerektiğini söyledi.

Disiplin kurulu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Çilimli Belediyespor Kulübü hakkında;  05.12.2021 tarihinde oynanan Çilimli Belediyespor - Devrek Belediyespor BAL müsabakasında takım halinde sportmenliğe aykırı harekette bulunulması nedeni ile savunma istenmesine,

Nedim Akbulut (Çilimli Bld. Spor Klb. Tek. Sor.) hakkında, 05.12.2021 tarihinde oynanan Çilimli Bedelediyespor - Devrek Belediyespor BAL müsabakasında üzerine atılı eylem nedeni ile savunma istenmesine (06.12.2021 tedbirli),

Devrek Belediyespor Kulübü hakkında; 05.12.2021 tarihinde oynanan Çilimli Belediyespor - Devrek Belediyespor BAL müsabakasında takım halinde sportmenliğe aykırı harekette bulunulması nedeni ile savunma istenmesine karar verildi.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız