HAKEM YETERSİZLİĞİ SEBEBİ İLE MAÇ BAŞKA SAHAYA ALINDI

Düzce 1.amatör küme 3 grupta oynanırken Çiftlik Gençlikspor- Gümüşova Belediyespor maçında büyük olaylar çıktı. Emniyet ekiplerinin zaman zaman olayları önlemekte zorluk yaşadığı öğrenilirken, müsabakanın 15-20 dakika durduğu daha sonra tekrar başladığı bilgisine ulaşıldı. Düzce disiplin kurulunun olaylarla ilgili nasıl bir rapor hazırlayacağı bilinmezken, Gümüşova Belediyespor’a ağır cezaların verilebileceği öğrenildi.

HAKEM YETERSİZLİĞİ SEBEBİ İLE MAÇ BAŞKA SAHAYA ALINDI
7.12.2021 - 10:46
Haber Merkezi

1.AMATÖR A GRUBU

Bu grupta Karaçalıspor -Uluçınarspor maçını Uluçınarspor hükmen 3-0 kazandı. Kıyıköyüspor 4- Düzce Başakşehirspor 1, Hacıyakupspor 3- Dedelerspor 4 ,bu müsabakada 7 gol atılırken Dedelerspor grubun favori si durumunda. Dedelerspor ve Uluçınarspor bu grupta 6 puana ulaştı.  Uluçınarspor Düzce ilinin yeni takımı olmasına karşı iki maçta başarılı olduğu dikkatlerden kaçmadı.

1.AMATÖR B GRUBU

B grubundan oynanan maçlar sonunda İçmelerspor 2- Yazıpınarspor 3, Düzce Gençlerbirliği 1-Pırpırspor 1,Dadalı Köyüspor 2 Kuyudüzüspor 1, Çiftlik Gençlikspor 2 Gümüşova Belediyespor 1.

Gümüşova Belediyespor ile Çiftlik Gençlikspor müsabakasında çıkan olaylar kötü görüntü çizerken, normal şartlarda Çiftlik Gençlikspor sahasından oynanması gereken maçın,  hakem yetersizliği sebebi ile her iki takımın yetkilerinin de kabul etmesi ile Gümüşova ilçe sahasına alındığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

B grubunda Pırpırspor 7, Yazıpınarspor 7, Çiftlik Gençlikspor 6 ve Dadalıspor 6 puana ulaştılar.

1.AMATÖR C GRUBU

C grubunda alınan toplu sonuçlarda Bahçeköyspor 3- Evcek yaşam 0,KutluKöyüspor 3- Saçmalıpınarspor 0, Ağa mahallesi Gençlikspor 0- Pandul İnşaat Emacıkspor 0, Düzce Modern Eğitimcilerspor 2 Koçayazıspor 2 .

Bu grupta Düzce Modern Eğitimcilerspor 7, Ağa Mahallesi 7, Bahçeköyspor 6, Pandul İnşaat Emacıkspor Kutlu Köyüspor ve BeyköyGençlikspor 4 puandalar. Pandul İnşaat Emacıkspor bu grubun favori takımlarından olurken,  Beyköy Gençlikspor ile bir maçı eksik bulunuyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız