EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından devam ettirilen Spor Okulları kapsamında eğitimler aralıksız devam ediyor.

EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
29.11.2021 - 18:04
Haber Merkezi

Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Spor Okulları Düzceliler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Çeşitli spor alanlarında eğitimlerin verildiği Spor Okulları’nda 7’den 70’e çok sayıda vatandaş profesyonel antrenörler eşliğinde eğitim görüyor. Özellikle çocukların katılım gösterdiği kurslarda; eğitim gören sporcuların hem bedensel hem de zihinsel olarak gelişimleri desteklenmesi hedefleniyor. İlgi gören kurslar arasında yer alan Tenis Kursu’nda da kursiyerler profesyonel antrenörler eşliğinde çalışmalarına devam ediyor. Tenis oynamaya merakı olan çocuklar için tenis hem bir eğlence aracı oluyor hem de eğleniyor hem de gelişimlerine destek oluyor.

 

Bahçeşehir Tenis Kortunda antrenörler eşliğinde devam eden tenis kurslarına ilişkin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama da, ‘’Sporla büyüyen sağlıklı nesiller yetiştirmek için çalışıyoruz. GSB Spor Okulları kapsamında, tenis antrenmanlarımız devam ediyor.’’ ifadelerine yer verildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız