SÜPER AMATÖR VE 1. AMATÖR MAÇLARA DEVAM

Düzce Süper Amatör Küme’de ve 1. Amatör Küme’de müsabakalara devam ediliyor. Maçların ise gündüz oynanacağı açıklandı.

SÜPER AMATÖR VE 1. AMATÖR MAÇLARA DEVAM
26.11.2021 - 13:05
Haber Merkezi

Pazar günü oynanacak Süper Amatör Küme’de saat 15:00’de Nurettin Zafer Sahası’nda Hamidiyespor-Kirazlıspor, saat 17:00’de Eminaçmaspor- Düzce 81 maçları oynanacak.

Kaynaşlı İlçe Sahası’nda Kaynaşlı Belediyespor - Aydınpınarspor maçı saat 14:00’de başlayacak. Cumayeri İlçe Sahası’nda ise Cumayeri Belediyespor- Yığılcaspor, Gümüşova İlçe Sahası’nda ise saat 14:00’de Gümüşova Gençlikspor ile Gölyakaspor karşı karşıya gelecek. Süper Amatör Küme’de ve 1. Amatör Küme’de toplam 14 müsabaka oynanacak. Düzce Amatör Küme’de üç takım lige girmeyecek. Bu takımlar ise şöyle; Aziziyespor, Evcekspor Yaşamspor ve Saçmalıpınarspor.

Aziziyespor’un futbol takımının Süper Amatör Küme’ye girememesinin yankıları devam ederken maddi imkansızlıklar yüzünden lige giremediği öğrenildi.

Düzce’de hafta arasında U liglerine devam edileceği ve programın açıklandığı gelen bilgiler arasında. Düzce Süper Amatör Küme’de ilk üçe giren takımların play off oynayacağı, diğer takımların ise play out oynayacağı açıklandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız