BÜYÜK OYUNCULAR BÜYÜK MAÇLARDA BELLİ OLUR

BÜYÜK OYUNCULAR BÜYÜK MAÇLARDA BELLİ OLUR
26.11.2021 - 10:34
Haber Merkezi

BITEXEN Düzcespor Pazar günü lig ikincisi İskenderunspor ile karşı karşıya gelecek. Takım Cumartesi günü sabah tesislerden çıkacağı ve hava yoluyla İskenderun ilçesine gideceği bilgisine ulaşıldı. BITEXEN Düzcespor cephesinde Erçin ve Ersin’in sakatlığı devam ederken diğer oyuncuların morallerinin üst seviyede olduğu İskenderun deplasmanından boş dönmeyecekleri ifade edildi. BITEXEN Düzcespor’un kalede Ömer Faruk Ay, savunmada Alperen, Emre, Onur, Dede veya Recep, orta sahada Erdi, Mikail, Oğuzhan, sağ kenarda Samet, sol kenarda Nevzat, ileri uçta Murat 11’i ile sahada yer alması bekleniyor. BITEXEN Düzcespor taraftarları oyuncular hakkında onlara güvendiklerini ve inandıklarını söyledi.  Taraftarlar, “Sizleri İskenderun taraftarları bile alkışlayacak. Çıkın bu işi bitirin! Büyük oyuncular büyük maçlarda belli olur, sizlerde büyük oyuncularsınız,”  ifadelerine yer verdiler.

MAÇIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU

Pazar günü saat 12:00’de oynanacak İskenderunspor- BITEXEN Düzcespor maçını Bursa bölgesinden Serkan Pınar yönetecek. Yardımcıları ise Beyhan Şimşek ve Şükrü Savcı olacak. Maçın 4. hakemi ise Mikail Cihangir. Maçın gözlemcisi Abdulkadir Güven, TFF temsilcileri Ünal Akça ve Hüseyin Günşen yapacak. İskenderunspor – BITEXEN Düzcespor maçını hangi kanalın vereceği belirsizliğini koruyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız