KUZEY YILDIZI GÜMÜŞOVA GENÇLİKSPOR OLDU

Düzce Süper Amatör Küme’de birçok genç oyuncuyu liglere gönderen Kuzey Yıldızı takımı isim değişikliğine giderek Gümüşova Gençlik Spor Kulübü oldu. 2021-2022 sezonunda Kuzey Yıldızı ismi yerine Gümüşova Gençlikspor olarak liglerde yer alacak.

KUZEY YILDIZI GÜMÜŞOVA GENÇLİKSPOR OLDU
17.09.2021 - 15:02
Haber Merkezi
1

Düzce süper amatör kümede birçok genç oyuncuyu bünyesinde yetiştiren Kuzey Yıldızı takımı, 2021 -2022 sezonunda isim değişikliğine gitti. Bundan böyle liglere Gümüşova Gençlik Spor Kulübü ismiyle katılacak.

Gümüşova Gençlikspor Kulübü’nü Ali Akgün’ün çalıştıracağı ve ligde iddialı bir takım olmak için çalışmalara tam gaz devam edildiği açıklandı. Gümüşova Gençlikspor Kuzey Yıldızı oyuncularının Gümüşova Gençlikspor Kulübü’ne geçiş işlemlerinin yapılacağı ve oyuncu grubuna yeni takviyelerin alınacağı söylendi. Başarılık Teknik Adam Ali Akgün verdiği demeçte, amaçlarının Süper Amatör Küme’de şampiyon olmak olduğunu söyledi .


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Serdar-81
    Serdar-81
    18.09.2021 11:44

    Bildiğimiz Gümüşova ilçesi ile bağlantısı var mı..var ise Gümüşova yöneticilerine yazıklar olsun.Gümüşova sporun. Ve gençlerinin suyu mıı çıkmış ki isim hakkı alınıyor derim.

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız