İDMANLAR NEŞE İÇİNDE GEÇİYOR

Düzcespor'un önemli oyuncularından Erdi Kasapoğlu, Mikail Koçak ve Nevzat Bilen’in idmanlarda çok formda oldukları görülürken, yeni sezon için umut verdiler.

İDMANLAR NEŞE İÇİNDE GEÇİYOR
28.07.2021 - 12:06
Haber Merkezi
0

Düzcespor'un yeni transferleri Erdi Kasapoğlu ve Mikail Koçak’ın idmanlarda çok formda oldukları görüldü. Orta sahanın merkezinde oynayan bu iki oyuncunun çalışmalarda çok hırslı oldukları gözlenirken, oynadıkları oyun ile önümüzdeki günler için umut ışığı oldu.

Bir diğer formda oyuncu Nevzat Bilen’in ise geçen sene bıraktığı yerden devam ettiği gözlerden kaçmadı. Bu üç oyuncu göze batarken diğer oyuncuların da günden güne form grafiğini artırdığı görüldü.

HER GEÇEN GÜN TAKIMIMIZ İYİ YOLDA İLERLİYOR

Düzcespor çalışmalarını Şıralık mahallesinde bulunan kendi tesislerinde sürdürürken, idmanların neşeli geçtiği gözlerden kaçmıyor.

Düzcespor teknik direktörü Yavuz İncedal, oyunculara teşekkür ederken idman öncesinde küçük bir toplantı gerçekleştirdi. İncedal idmanların neşeli geçtiğini, oyuncuların büyük özveri gösterdiğini,  günden gün temponun yükseldiğini belirterek,   Bandırmaspor ile yapılacak maçtan sonra oyunculara 2 gün izin verileceğini daha sonra Bolu kampının başlayacağını açıkladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız